Price: HK$6,171.00
| Color | Random Color, Best Quality First |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Apple |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 18 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used - Like New or Open Box |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 104 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080 x 2280 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 4500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A18 |
| SKU | sw251030245486573333 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 9940884 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.